اجتماعی

...:: اخبار پیشنهادی نیل سان: سیاسی  اجتماعی  علمی و فرهنگی  ورزشی  حوادث 

مطالب ویژه در این گروه را بخوانید:

 
 

«سعید طوسی» و جزییاتی از تبرئه او/ همه چیز درباره حاشیه‌های پرونده قاری معروف و بررسی‌های قضایی آن
قابلیت جدید اینستاگرام رسمی شد کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام از این پس قادر خواهند بود هشتگ های مورد علاقه خود را نیز دنبال ( Follow) کنند.
کیهان خطاب به هنرمندان در پی انتشار پست هایی توسط هنرمندان کشور در اعتراض به افزایش میزان عوارض خروج از کشور که در بودجه 97 در نظر گرفته شده:
۱۰ دروغ درباره زلزله کرمانشاه باور کنید تشخیص مرز بین دروغ و حقیقت در تلگرام و توییتر و ... از فیل هوا کردن هم دشوارتر است.
صحبتهای رییس سازمان نظام مهندسی درباره میزان مقاومت واحدهای مسکن مهر فرج‌الله رجبی ، درباره میزان مقاومت واحدهای مسکن مهر و نظارت سازمان نظام مهندسی ساختمان بر نحوه احداث این واحدها اظهار داشت:
کمک فیروز نادری به زلزله زدگان کرمانشاه فیروز نادری در صفحه اینستاگرام خود از تلاش برای کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد.
بند ایثارگری راهی برای ادامه حضور بازنشستگان در پست ها چه بازنشستگانی از قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان مستثنی هستند؟
دانش آموزی که در زنگ‌های‌تفریح میلیونر شد آکشی روپاریلیا ۱۹ ساله که در سال آخر دبیرستان آژانس آنلاین املاک راه اندازی کرده، عنوان جوانترین میلیونر بریتانیایی را به خود اختصاص داده است. آلن بریتانیایی و هندی تبار است.
جزئیات قتل شیطانی آتنا، دختربچه ای 7 ساله در پارس آباد/ جسد در یک خمره رنگرزی پیدا شد به گزارش رکنا، ظهر یکشنبه ۲۸ خرداد آتنا اصلانی، دختر بچه ۷ ساله پارس آبادی زمانی که قصد داشت از پیش پدر…
صفحه1 از2

برای عضویت در خبرنامه کادر بالا را پر کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: