حوادث

...:: اخبار پیشنهادی نیل سان: سیاسی  اجتماعی  علمی و فرهنگی  ورزشی  حوادث 

مطالب ویژه در این گروه را بخوانید:

 
 

 کلاهبرداری از ۳۰۰ شهروند با کالاهای قلابی در سایت دیوار سرهنگ اردشیر نادرى رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر اظهار کرد: فردی با درج آگاهی در خصوص کالا‌های لوکس با قیمت‌های ارزان در سایت دیوار،
حمله به چند روحانی در قمفردی عصر امروز در قم پس از به آتش کشیدن یک خودرو دو روحانی را به ضرب قمه مجروح کرد.
تجاوز به زنان و دختران مسافر در مسیر فرودگاه راننده شیطان صفتی که با کمین در مسیر فرودگاه‌های تهران زنان و دختران جوان را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، در عملیاتی غافلگیرانه‌ای در خانه‌اش دستگیر شد.
دانش آموز مصدوم: معلم من را به عنوان نماینده کلاس تعیین و خودش برای دقایقی کلاس را ترک کرد و گفت هر کسی شلوغ کرد اسمش را بنویس.
آخرین وضعیت دختر بازمانده از حادثه خودکشی در اصفهان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آخرین وضعیت دختر بازمانده از حادثه خودکشی را تشریح کرد:
ماجرای کشته شدن پلیس جوان چه بود؟ گروهبان یکم امید زارع‌زاده از پرسنل کلانتری ۱۲۷ نارمک تهران در مورخه ۹۶/۲/۲۲ پس از اتمام آماده باش نیمه شعبان در حین بازگشت به منزل با یکدستگاه خودرو پژو ۲۰۶ تصادف نموده و…
بازی نهنگ آبی چیست؟ بازی یا چالش نهنگ آبی یک بازی اینترنتی است که جوانان را به کام مرگ میکشاند و در چندین کشور وجود دارد.
پیدا شدن جسد یکی از خدمه شناور گسپرل در سواحل حاجی بکنده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان امروز گفت :
سرقت ناکام از بانک در فومن سرهنگ محسن جعفرزاده با اعلام خبر دستگیری سارق حین سرقت از بانک در فومن، گفت:
دختر 10 ساله در جنوب تهران رفت نان بخرد؛ ربوده شد! دختربچه ۱۰ ساله‌ای که سه روز پیش در مسیر نانوایی در یکی از محلات جنوبی تهران ربوده شده بود، با تلاش ماموران پلیس به آغوش خانواده‌اش بازگشت.
صفحه1 از4

برای عضویت در خبرنامه کادر بالا را پر کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: